Štýlový apartmán v historickom centre, BA I - Staré Mesto

Štýlový apartmán v historickom centre, BA I - Staré Mesto

Štýlový apartmán v historickom centre, BA I - Staré Mesto

ID: 0205

 • Apartmán 98 m²
 • Izby 3
 • Kúpelňa 1
 • Cena 2 310 EUR

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

 • kompletne zariadené
 • citlivá rekonštrukcia s nádychom histórie
 • kvalitné materiály
 • moderný výťah, čipové karty
 • recepcia
 • bezpečnosť, kamerový systém, el. signalizácia požiaru
 • bývanie v srdci historického centra
 • k okamžitému nasťahovaniu

Ďalšie informácie o nehnuteľnosti

Sotheby's Int. Realty ponúka na prenájom 3 izbový apartmán nachádzajúci sa v novozrekonštruovanej reprezentatívnej budove situovanej v prestížnej lokalite bratislavského Starého Mesta na Laurinskej ulici. 

História klasicistickej budovy siaha do polovice 19. storočia, postavená bola v zmysle projektu uznávaného architekta Ignáca Feiglera st. a ako prvá tu sídlila Prvá stavebná sporiteľňa. Odvtedy prešla viacerými zmenami vrátane nedávno ukončenej kompletnej rekonštrukcie. Dôraz bol kladený na zachovanie pôvodných historických prvkov v kombinácii s novými modernými potrebami zodpovedajúcimi súčasným požiadavkám, ako je napríklad výstavba výťahu. 

Jedinečný projekt ponúka 2-4 izbové, kompletne zariadené luxusné apartmány situované na 3., 4., a 5. podlaží, ktoré novému nájomcovi poskytnú, vďaka veľkorysej výmere, komfortné a pohodlné bývanie priamo v srdci hlavného mesta. Interiér sa vyznačuje jemnými pastelovými tónmi, čistými líniami a minimalistickým prevedením s dôrazom na detail. Kvalitná drevená podlaha s kompletným zariadením zhotoveným na mieru navodzuje príjemnú atmosféru umocnenú samotnou staromestskou polohou. Moderný akcent všetkým apartmánom dodávajú dizajnové kúpeľne so solitérnou vaňou alebo walk-in sprchovým kútom, samozrejmosťou je kompletne zariadená kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi Siemens, či rôzne typy osvetlení ako sú stropné, stojace či bodové svietidlá. 

Parkovanie je možné v blízkej Carlton garáži vzdialenej len 200 m od rezidencie a ponúkajúcej 24 hod. služby, ako aj možnosti VIP parkovania či v Parking Saba Garáž Opera – Bratislava. 

Rezidencia je ideálnym miestom pre klientov, ktorí si žiadajú bývanie bez kompromisov s nezameniteľným genius loci.

Lokalita - Bratislava I, Staré Mesto

Nehnuteľnosť sa nachádza na prestížnej adrese Laurinská 1 situovanej medzi Hlavným a Hviezdoslavovým námestím priamo v centre bratislavského Starého Mesta. 

Iba pár krokov od rezidencie sa nachádza Slovenské národné divadlo, Slovenská filharmónia či Galéria mesta Bratislava. Stará radnica, Maximiliánová fontána, Primaciálny palác a Dóm svätého Martina sú v pešej dostupnosti 2 minút. Lokalita historického centra je samozrejme spojená s množstvom vynikajúcich reštaurácií a kaviarní, ktoré vám spríjemnia bývanie a umožnia si vychutnať atmosféru Bratislavy či už príjemným posedením alebo pohodlnou prechádzkou s nádychom histórie. 

 

Nehnuteľnosti na mape

Štýlový apartmán v historickom centre, BA I - Staré Mesto